“Врятуйте армію в Криму!” Що стоїть за істерикою в інформаційному просторі?

“Врятуйте армію в Криму!” Що стоїть за істерикою в інформаційному просторі?

Автор: Дата: 25.03.2014 Розділ: Інформаційний простір

Останнім часом справжнім масовим психозом стала вимога «врятувати нашу армію в Криму». Про це навперебій кричать журналісти, активісти, політики і прості громадяни. Та й самі військові влаштовують цілі телемости звертаючись до командування з вимогою(!) вивести їх з окупованої території. Апофеозом стала передача на 1+1 де замком батальйона морпіхів в Криму просив міністра оборони вивести рештки свого підрозділу на материкову Україну в прямому ефірі http://www.youtube.com/watch?v=0O4e4qS_MIY

Це відео викликало шквал прокльонів в бік адмірала Тенюха і нашого командування загалом піл гаслом «Врятуємо наших нещасних військових» і жодного коментаря “А ХТО ВРЯТУЄ ЦИВІЛЬНЕ НАСЕЛЕННЯ КРИМУ?!

Хто врятує мільйон українців, які не хочуть і не люблять російську окупаційну владу, хто ігнорував референдум і виходив на захист українських військових?

Хто гарантує, що в Криму не буде нової масової депортації найбільш активного прошарку кримських татар (наприклад під прикриттям соціальних програм РФ)?

Хто гарантує що українських жінок не будуть масово ґвалтувати російські «миротворці», які славились цим ще з часів окупації Східної Німеччини? Часом не наші військові мали гарантувати захист мирного населення?

Хіба не наші військові частини в Криму мали самим своїм фактом існування стримати окупантів від масових зачисток півострова для розбудови русского міра?

Але ні, давайте будемо  дружно волати, що бідних-нещасних військових треба негайно рятувати, бо на них страшенно психологічно тиснуть і взагалі в них сім’ї. У цивільного населення в Криму сімей зрозуміло немає, та й усі ці робітники, дрібні підприємці, селяни і рибалки зможуть себе захистити самі, а як не зможуть так швиденько стануть русскімі, поки п’яні «казачкі» не повбивали їх за «бендєровщіну».  Подумаєш втрата – якихось півмільйона рядових українських патріотів. От військові, які героїчно здали зброю і весь флот окупанту, це так, це зовсім інша справа …

Якщо спробувати розібратись без емоцій, то:

1.    Чому наша армія не зупинила окупантів в перші дні?
Станом на 27 лютого,коли війська РФ почали інтервенцію на територію Криму Новому уряду України було 5 днів. В.о. міністра оборони адмірал Ігор Тенюх був призначений 27 грудня – в день початку агресії. Ні про який опір української армії в перші дні навіть говорити не варто: весь попередній керівний склад ЗСУ був креатурами ФСБ і ГРУ, всі військові коди, зв’язок і т.п. були в повному обсязі переданий росіянам. Замість розгортання армії нове керівництво було змушене проводити масштабні чистки від агентів в лавах збройних сил, причому заступники «зачищених» агентів теж часто виявлялися «засланими казачками» – найяскравіший приклад – призначення командувача ВМС України Березовського (деталі: http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/2/7017137/ )

2.    Чому наша армія не перекинула підкріплення в Крим для балансу сил?

  • По-перше, армія за весь час незалежності послідовно розвалювалась, а її майно – прихватизовувалось. Станом навіть кінець березня(!) армія не доукомплектована елементарним – паливом і обмундируванням. І про це Тенюх офіційно писав в листі до прем’єра Арсенія Яценюка (http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/25/7020183/)
  • По-друге, весь цей час існувала значна загроза російської інтервенції на територію Східної України. Лише під кінець березня СБУ вдалось трохи стабілізувати обстановку шляхом затримання кількох сотень(!) зачинщиків т.зв. «народних бунтів» на сході України. Російські диверсійні групи на сході і півдні продовжують затримувати пачками практично щодня.

Виводити в таких умовах ті боєздатні частини, як вдалось привести в стан боєготовності в материкової України до Криму, означає самим напрошуватись на окупацію Південно-східної України.

3.    Чому не виведено кораблі, чому їх заблокували в Донузлаві?
Цікаво, хто мав віддавати наказ, покинути Донузлаву? Російський агент , він же міністр оборони Януковича Лєбєдєв? Російський агент , він же він же начальник Генштабу Ільїн (до цього саме він з 2012 був командувачем ВМС України)? Його наступник, командувач ВМС, зрадник Березовський?
Невже не зрозуміло, що ВМС України інфільтровано російськими агентами від найвищої до найнижчої ланки. Вже 21  березня командир бригади віддав наказ здатися залишкам українського флоту в Донузлаві. Командування відмінило наказ, командира бригади відсторонило, але десантний корабель «Кіровоград» і тральщик «Чернігів» таки здались ворогу. Залишилось лише два кораблі: тральщик «Черкаси» і Корвет «Костянтин Ольшанський».  (http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/21/7019877/) Згодом виявилось, що запаси прісної води на «Костянтині Ольшанському» зіпсовані – хтось із команди налив туди солярку. 23 березня «Костянтин Ольшанський» покинули більшість особового складу. Вірними присязі залишилось 20 військовослужбовців з 97. 24 березня корабель взяв штурмом російський спецназ, перед штурмом команда корабля вивела з ладу двигун і знищила прибори навігації та управління вогнем.

Оце і є відповідь на четверте, ключове питання: чому ми не змогли захистити Крим? Тому що стріляє не зброя, стріляють люди. Якщо люди не збираються стріляти, їм можна віддати хоч сто наказів – вони стріляти не будуть. Саме це і продемонстрували наші військовослужбовці в Криму. Вони не лише не були готові до військового протистояння з «братньою» армією, вони не змогли навіть зреагувати на виконання явно злочинних наказів своїх безпосередніх командирів (хоча статут ЗСУ містить однозначні вказівки в даному питанні).
Перегляньте ще раз відео – ось тут замком визнає, що був свідком як вороги знімали прапор частини – http://www.youtube.com/watch?v=0O4e4qS_MIY&feature=youtu.be&t=2m52s  . ось тут –  що командир вчинив державну зраду і впустив ворога на територію частини ЗСУ , http://www.youtube.com/watch?v=0O4e4qS_MIY&feature=youtu.be&t=9m41s . Зате вони героїчно простояли цілих 23 дні і без жодного пострілу втратили 80% особового складу. Такі дії в радянській армії карались розстрілом як мирний, так і військовий час , а в сучасній російській (якій зараз масово присягають зрадники з числа ЗСУ) в військовий час – розстрілом, в мирний – трибуналом. А в українській армії? Як виявилось – це вважається героїзмом, мужністю і витримкою.
Таких «героїв» в Криму зараз тисячі. Вони «роздумують» чи продовжувати службу в лавах збройних сил України, тобто чи зраджувати присягу і якщо вирішують не зрадити то автоматично стають «героями». Навіть слово спеціальне придумали для зради, щоб не так образливо було – «переприсягнути».

І останнє. Чому влада остаточно не виведе війська з Криму?
Відповідь проста і цинічна. Вони предмет торгу на Генасамблеї ООН. Поки вони в Криму є шанс, що ООН протисне рішення про демілітаризовану зону із міжнародними спостерігачами і одночасним виведенням як українських так і російських військ. Якщо ж в Криму залишаться лише російські війська, то про їх одностороннє виведення можна навіть не мріяти.  Українські війська в Криму, не здатні виконати ні бойових завдань, ні навіть захистити самих себе, але все ще можуть бути аргументом для виведення російської армії і шансу для українців і татар вижити в Криму. Якщо звісно вони не будуть виведені в односторонньому порядку під тиском істеричної громадськості.

Рекомендую всім переглянути відео конференцію  з Гловою Спілки Офіцерів України та координатором групи «Інформаційний спротив

 

P.S. Вранці, коли я почав писати цей текст Ігор Тенюх все ще був в.о. міністра оборони. Зараз він вже подав у відставку з формулюванням :

“Розуміючи, що декому не подобаються дії які я здійснюю як виконувач обов’язків міністра оборони, а також непорозуміння в питаннях, які піднімалися з першого дня і до сьогодні, стосовно автономної республіки… я за своє місце не тримаюсь і ніколи не тримався… у ситуація, яка склалася, якщо у керівництва є інше бачення й інші кандидатури, я не заперечую”.

Очевидно, його критики мають бути раді – тепер ситуація зміниться кардинально: нове керівництво міноборони, напевне, докладе всіх зусиль, щоб врятувати військових і остаточно опустити на українців Криму завісу русского міра. Але винуватий, зрозуміло, буде Тенюх який здав Крим.

 

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This